• 32 478 220 215

Göbekli Cami Halısı

  • 24.11.2020

GÖBEKLİ CAMİ HALISI PAHALIMIDIR? 

Göbekli cami halısında, halının ortasında bir motif vardır, kenarları ise düzdür. Göbekli cami halı desenleri, Camiye estetik bir görünüm verir. İbadet için camiye giren insanları güzelliğiyle etkileyen göbekli cami halıları farklı renklerde üretilebilir. Mavi, kırmızı, kahverengi gibi renkler göbekli cami halılarında tercih edilen renkler arasındadır. Cami halısı desenleri içinde en estetik duran desendir demek hiç de yanlış olmaz. 

Göbekli cami halısı, camilerde tercih edilen halılar arasında en çok satılan cami halısı modelidir. Bu model, cami zeminini duvardan duvara kaplar ve halının ortasında geniş bir desen bulunur. Cami içerisinde en uyumlu modeldir. Cami halıları her dönemde değişik aşamalardan geçmiş farklı ipliklerle üretilmiştir. Geçmiş yıllarda çok daha zor üretilirken bugünlerde ise teknolojinin üst seviyelere ulaşması ile daha da kolaylaşmıştır. Buda model çeşitliliğini ve kaliteyi artırmıştır

Göbekli cami halısı her ipten olmamalı oldukça kaliteli olmalıdır. Aksi takdirde toz ve tüyden kurtulamazsınız, Tozlanan, tozunu bırakan, tüylerini bırakan halılar insan sağlığına zararlıdır. Nefes yoluyla bu tüyleri alan insanları olumsuz etkiler. Cami halılarının insan sağlığına uygun olması çok önemlidir. Ayrıca satın alacağınız bir kaliteli halıyı uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz uzun ömürlü olacağı için de size maddi kazanç sağlar. 

Farklı modellerde üretilen halılar arasından caminiz için en uygun modeli seçtiğinizde cami içerisinde daha güzel bir görünüm oluşturulur. Bir örnek vermek gerekirse caminizde büyük avize olduğunu düşünün böyle bir camide kullanılan göbekli cami halısı kullanımı oldukça mantıklıdır. 

Bu göbekli model, avizelerle iyi bir uyum sağlar ve göze hitap eder. Halılar arasında mutlaka fiyat farklılıkları görülür. Bu fiyat farklılıkların sebebi ise halının kalitesi ve modelidir. Halı seçimi yaparken ebetteki bütçenizi düşünerek fiyat değerlendirmesi yapmak doğru olacaktır. kaliteli halı modellerimizi birçok rakip firmaya göre daha uygun fiyat aralığında sizlere sunuyoruz. Cami halısı modellerimiz arasından sizin için uygun modeli güvenle tercih edebilir, maddi kazanç sağlayabilirsiniz.

Göbekli cami halısı, sizce neden çok beğeniliyor çünkü bu halılar özellik, fiyat, dizayn gibi nedenlerden ötürü kullanıcılar tarafından oldukça beğenilen bir modeldir. Halı üretiminde en son teknoloji ile tasarım yapıp en son teknolojik araçlarla profesyonel bir şekilde üretim yapıyoruz. cami halılarının genel özelliklerine bir göz atalım;

· Fiyatı uygundur

· Tüy bırakmaz,

· Kolaylıkla temizlenebilir.

· Yanmaz özelliklidir

· Darbe, yırtılma gibi hasarlara karşı dirençlidir.

· Uzun ömürlüdür.

· İnsan Sağlığına uygundur.

· Cami dekorasyonunu olumlu yönde etkiler.

· Halının renginde solma olmaz.

Furtex Flooring Olarak Nelere Dikkat Ediyoruz?

Göbekli cami halısı tasarımında müşterinin isteği doğrultusunda hareket ediyoruz, en son teknolojiyi kullanarak isteklere hızlı cevap veriyoruz, halı üretirken en kaliteli ipliği kullanıyoruz, müşteriye hitap edecek ürünleri tercih ediyoruz. Cami için modellerimizi zamanın ihtiyaçlarına göre yenileyerek sektördeki öncü yerimizi koruyoruz, Fiyat listemizi müşterilerimiz yormayacak şekilde güncelliyoruz, halı modellerine göre fiyatlar değiştikçe ölçülere göre de fiyatlar değişiyor

Furtex Flooring Olarak Nasıl Çalışıyoruz?

Göbekli cami halısı üretiminde öncelikle mevcuttaki hazır bulunan modellerimizi müşteriye sunuyoruz. Müşterinin siparişe olur verdikten sonra halı üretimine başlıyoruz. Eğer stokta istenen ürünümüz var ise işlemi hemen bitiriyor ve müşteriye halıları teslim ediyoruz. Ekibimiz, siparişi adrese teslim edip aynı zamanda halıların döşeme işlemini de yapıyor. Cami zeminine yerleştirilen halılar parça parça birleştiriliyor. 

Halılar ve bakımı vb bilgiler ilgili tüm detaylar müşteriye aktarılıyor. Ekibimiz, her zaman plan ve program doğrultusunda çalışıyor her sene halı modellerimizi geliştiriyor, farklı renk ve desenlerle halı üretimine devam ediyoruz. Halıda her zaman iyileştirmeler yaparak ürettiğimiz halıların kalitesini her gün arttırıyoruz. 

Müşteri memnuniyetine ve güvenine önem veriyor olmamız sayesinde çalışmalarımızda Sadece Belçika'ya yer vermiyor, attığımız her adımı profesyonellikle atıyoruz. Sizler de cami halısı için firmamızla anlaşabilir, halı seçimini yapabilirsiniz.

Bazı firmalar Google de web sitesi sıralamasını yükseltmek için Google ye çok fazla yapmadıkları işleri yazmaktalar lütfen her Google cami halısı Belçika yazıp karşınıza çıkan cami halısı firmalarına itibar etmeyin bu firmaların yapmış olduğu referanslı cami halısı uygulamalarını sorunuz web sitesinden inceleyiniz,bu noktada köklü firma olan Furtex Flooringden her daim güvenle alışveriş yapabilirsiniz.